Вбивство Шеремета: адвокати підозрюваних оскаржили арешт

8482 перегляди
Середа, 18 грудня 2019, 18:08

Адвокати підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка  подали апеляцію на арешт їхніх підзахисних.

Джерело: захисник Антоненка Костянтин Татарченко та адвокат Кузьменко Владислав Добош у Facebook

Деталі: Адвокати оприлюднили свої апеляційні скарги на рішення судді Печерського суду Сергія Вовка.

Зокрема, на думку Добоша, ухвала суду щодо арешту Кузьменко "постановлена з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону, є необґрунтованою та невмотивованою і підлягає скасуванню".

 

В апеляції Татарченка зауважується, що його підзахисний Антоненко "дій, перелічених у повідомленні про підозру від 12.12.19 не вчиняв", а слідство не надало "жодного документального підтвердження" вчинення злочину.

 

Передісторія:

  • Один із керівників "Української правди" Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
  • 12 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що підозрюють щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко ("Лісу"), музиканта й добровольця Андрія Антоненка ("Riffmaster"), добровольців Владислава та Інну Грищенків ("Бучу" й "Пуму").
  • Суд арештував Кузьменко та Антоненка, а Дугарь відправив під домашній арешт.
  • За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто, Антоненко фігурує в розслідуванні як організатор.

Знати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Блог УП: Щодо розслідування МВС справи Павла Шеремета

Українська правда


powered by lun.ua