Микитасю хочуть скоротити строк ознайомлення зі справою про хуліганство

Вівторок, 21 січня 2020, 15:27

Офіс генпрокурора просить суд обмежити колишньому народному депутату Максиму Микитасю термін ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, в якому екснардепа звинувачують у хуліганстві.

Джерело: сайт ОГП

Дослівно: "Прокурори Офісу генерального прокурора погодили клопотання слідчого ДБР про обмеження стороні захисту строку ознайомлення з матеріалами провадження відносно колишнього народного депутата України (VIII скликання) за фактом хуліганських дій в приміщенні селищної ради в с. Любеч Ріпкінського району Чернігівської області".

Деталі: В офісі пояснили, що Микитась та його захисник упродовж місяця з дня отримання повідомлення про закінчення досудового слідства не ознайомились із жодним документом кримінального провадження.

Відповідне клопотання скеровано для розгляду в суді.

Що було раніше: наприкінці грудня 2019 року Державне бюро розслідувань завершило досудове слідство у провадженні за підозрою Микитася у хуліганстві в Любечі, що на Чернігівщині.

Стороні захисту для ознайомлення тоді було надано матеріали кримінального провадження. Після ознайомлення прокуратура планує скерувати обвинувальний акту до суду.

Передісторія:

  • У липні в Любечі на Чернігівщині сталася сутичка між ще тоді нардепом групи "Воля народу" Максимом Микитасем та головою об’єднаної територіальної громади Сергієм Пінчуком.
  • 24 вересня Микитасю повідомили про підозру у вчиненні хуліганських дій.
  • Максима Микитася також підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії на суму понад 81 мільйон гривень.

Українська правда
powered by lun.ua