У Нових Санжарах – цілодобовий патруль, рятувальна техніка, індивідуальне харчування

Четвер, 20 лютого 2020, 23:32

Поліція організувала посилене цілодобове патрулювання медичного центру Нових Санжар, рятувальники тримають техніку на території бази на випадок надзвичайної ситуації.

Джерело: МВС, Полтавська облдержадміністрація

Пряма мова заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового: поліція в посиленому варіанті несе службу, організоване посилене патрулювання. Ми тримаємо тут резервні сили для оперативного реагування на ситуацію. Будемо патрулювати цілодобово".

Голова ДСНС Микола Чечоткін: "Тут знаходиться оперативний автомобіль для забезпечення зв’язку і загального моніторингу на території бази. Крім того, тут знаходяться наші сили та рятувальна техніка на випадок надзвичайної ситуації".

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов: "Усіх евакуйованих українців з Уханя, серед яких 2-річна дитина, екіпаж літака, три медики й один журналіст, які також перебували на борту, розмістили в медичному центрі Нових Санжар. Людей забезпечили індивідуальним харчуванням".

Деталі: Повідомляється про 300 працівників Нацгвардії на території бази і ще 100 нацгвардійців — у резерві.

Що передувало: Мешканці Нових Санжар протестували проти завезення евакуйованих: перекрили дорогу й палили шини, а також вступили у сутичку з поліцейськими.

Поліція розпочала два кримінальні провадження за фактами масових заворушень і насильства щодо правоохоронця.

Міністриня охорони здоров'я Зоряна Скалецька вирішила пожити з евакуйованими в обсервації.

Читайте такожТри екіпажі, біозахист та доба льоту. Гендиректор SkyUp розповів, як вивозили українців з Уханя

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.