Рада може зібратися на ще одне засідання у середу – джерела

Неділя, 12 квітня 2020, 19:29

Іще одне позачергове засідання Верховної Ради може відбутися у середу, 15 квітня.

Джерело: співрозмовник УП у фракції "Слуга народу"

Деталі: За словами джерела, голова фракції Давид Арахамія написав у закритих чатах "Слуги народу", щоб депутати були готові на середу прийти в Раду, бо може відбутися ще одне засідання.

Дослівно джерело: "Давид написав, що буде в середу. Але щодо яких питань, поки неясно".

Деталі: Пізніше джерело повідомило, що, скоріш за все, на засіданні у середу розглядатиметься законопроєкт про неповернення банків екс-власникам (так званий "антиколомойський").

Також, за даними УП, депутати від "Слуги народу" вже попереджають про можливе проведення засідання у середу представників інших фракцій.

Що передувало: 10 квітня голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання, яке відбудеться у понеділок 13 квітня о 14:00.

Серед іншого, на засіданні мають розглядати законопроєкт про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік", який вже внесено до парламенту. 

Передісторія:

  • 30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.
  • До цього законопроєкту депутати внесли 16 тисяч 335 правок. Найбільше пропозицій є у монобільшості, "слуги народу" подали понад 13 тисяч правок.
  • МВФ закликав для надання нової програми для України ухвалити закони щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.
  • Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський заявив, що не причетний до внесення більш ніж 16 тисяч поправок до закону, який унеможливить повернення йому цього банку.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.