У Донецькій ОДА виступили проти відкриття КПВВ на Донбасі

П'ятниця, 5 червня 2020, 23:19
У Донецькій ОДА виступили проти відкриття КПВВ на Донбасі

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко не є прибічником відкриття КПВВ на Донбасі з огляду на епідеміологічну ситуацію щодо захворювань на COVID-19.

Джерело: Кириленко, якого цитує "Укрінформ"

Пряма мова Кириленка: "Гострим питанням у нас лишається відкриття КПВВ. Дату відкриття я наразі не назву… Я не є прибічником відкриття КПВВ, як би хтось не маніпулював би цією ситуацією.

Знаю, що багато людей мають родичів на підконтрольній території, але також прошу поставитися всіх із розумінням. Той результат, який без перебільшення вагомий, який досягли в боротьбі з пандемією на території області, він просто може бути зведений нанівець. ... І ми тоді навіть не будемо казати про другу хвилю, ця друга хвиля може настати вже зараз. Тому, будь ласка, з розумінням поставтеся до цього".

Деталі: Він додав, що до цього питання зможе виважено підійти після детального вивчення ситуації після послаблення карантину. Тільки тоді, на його думку, можливо говорити про певну зміну режиму роботи КПВВ, пропуск груп осіб.

Нагадаємо: Планувалося шо КПВВ на Донбасі будуть закритими до 22 червня.

Днями стало відомо, що перші контрольні пункти в’їзду/виїзду на лінії розмежування планують відновити роботу після 10 червня.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: