Новини 15 липня: конкуренти Зеленського, умови роботи шкіл

Середа, 15 липня 2020, 22:43

У Зеленського є 2 головних конкуренти в другому турі, МОЗ анонсував умови роботи освітніх закладів: з понад 37,2°С у школи не пустять — актуальні новини 15 липня.

Про рейтинги

Якби президентські вибори відбулися найближчим часом, то у другий тур до Зеленського потрапив би Юрій Бойко від ОПЗЖ або Петро Порошенко.

Рівень довіри українців до Зеленського продовжує знижуватися: нині йому довіряють 44% опитаних, тоді як ще у травні таких було 57%.

Про роботу шкіл

З вересня в школах учням і вчителям будуть вимірювати температуру — при 37,2°С і вище до закладів не пускатимуть. Також в школах будуть антисептики.

Про телеграм-канали Української правди

Багато пишемо про коронавірус і не тільки у наші Telegram-канали.

УП. Стрічка — короткі та оперативні новини про те, що відбувається прямо зараз;

УП. Кляті питання — відповіді на найпоширеніші питання, стислий переказ публікацій, підсумкові новини дня.

Радимо підписатися, на обидва канали, щоб бути в курсі найголовніших подій, важливої інформації та нічого не пропустити.

Про інші важливі новини

Київський 4-зірковий готель "Дніпро" продали на аукціоні за 1,1 мільярда гривень — його стартова ціна становила 81 мільйон гривень.

Верховна Рада на прохання фракції "Слуга народу" зняла з розгляду проєкт постанови про зменшення у чотири рази кількості районів в Україні.

Міністерство охорони здоров'я готує проект постанови, яким карантин продовжать ще мінімум на місяць.

Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року.

За минулу добу в Україні лабораторно підтвердили коронавірус в 835 осіб, 15 людей померли, водночас 977 осіб одужало.powered by lun.ua