"Євросолідарність" мала делегувати Балуха у Київраду, але зараз це нереалістично – Геращенко

П'ятниця, 18 вересня 2020, 18:08

Стан колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха стабільно важкий, "Євросолідарність" планувала делегувати його до Київської облради, але наразі це нереалістично.

Джерело: Facebook-сторінка нардепа "Євросолідарності" Ірини Геращенко

Дослівно: "Від лікуючих лікарів Балуха: "Пацієнт стабільно важкий, дуже важка травма, тому потрібен час. Володимир й досі у стані медикаментозного сну".

Володя вже 11 днів в лікарні, в важкому стані".

Деталі: За словами нардепа, й досі не відомо, скільки часу Балух знаходився без свідомості, допоки його знайшли і надали медичну допомогу. Вона зазначила, що це ускладнює лікування.

Геращенко додала, що "Європейська Солідарність" планувала делегувати Балуха першим номером виборчого списку до Київської обласної ради, але наразі це нереалістично.

Читайте також: Якщо прибрати з Криму армію, ми побачимо, яких прапорів над будинками буде більше – Володимир Балух

Передісторія:

  • 8 вересня стало відомо, що вночі сильно побили колишнього політв'язня Кремля Володимира Балуха.
  • Балуха знайшли побитим на Гідропарку в Києві. У нього важка травма голови.
  • Поліцейські встановили, що Балух напередодні в компанії 10-15 осіб відпочивав в одному із закладів на території "Гідропарку". Востаннє його бачили близько опівночі. Пізніше поліція знайшла сумку з його речами.
  • 11 вересня повідомлялося, що Володимира Балуха лікарі ввели в стан медикаментозної коми. Досі стан пацієнта залишається стабільно важким.

Українська правда


powered by lun.ua