Вірастюк розповів, як вирішив піти в нардепи і з ким радився

Четвер, 11 лютого 2021, 16:50

Спортсмен Василь Вірастюк каже, що піти в політику його запросив президент Володимир Зеленський.

Джерело: Вірастюк в коментарі "Радіо Свобода"

Пряма мова Вірастюка: "У цьому немає ніякого секрету, я вам можу чітко сказати і не буду брехати. Це була пропозиція від президента України.

Я, зрозуміло, зустрівся… У нас був діалог. У мене були певні пункти, я розповів про своє бачення проблеми. Побачив, що є відгук, і пішов приймати рішення".

Деталі: Вірастюк зазначив, що зустріч відбулася "протягом тижня". Він також сказав, що хоче працювати в спортивному комітеті Ради і лобіювати створення центру реабілітації для ветеранів війни на Донбасі.

Передісторія:

  • 11 лютого партія "Слуга народу" висунула українського спортсмена та актора Василя Вірастюка кандидатом у народні депутати в окрузі №87 в Івано-Франківській області.
  • Довибори в одномандатному виборчому окрузі №87 відбудуться 28 березня, бо колишній нардеп "Слуги народу" від цього округу став міським головою міста Надвірна в Івано-Франківській області.
  • 29 січня партія "Європейська солідарність" під час свого з’їзду висунула військову та волонтера Олену Біленьку, відому як Маруся Звіробій, кандидаткою на довиборах в Раду у 87 окрузі.
  • 9 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала екс-директора туристичного комплексу "Буковель" Олександра Шевченкакандидатом в народні депутати на 87 виборчому окрузі.