На мерії Харкова встановлять меморіальну дошку Кернесу

Вівторок, 23 лютого 2021, 12:37

На фасаді будівлі Харківської міської ради встановлять меморіальну дошку ексочільнику міста Геннадію Кернесу.

Джерело: сайт міськради

Деталі: 23 лютого Харківська міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища ухвалила рішення про встановлення меморіальної дошки Геннадію Кернесу, який був міським головою з 2010-го до 2020 року.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, пам'ятний знак колишньому меру відкриють за позабюджетні кошти.

Також Кернесу планується присвоїти звання Почесний громадянин міста Харкова.

Крім цього комісія ухвалила рішення увічнити пам'ять доктора хімічних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, першого проректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Юрія Холіна.

Йому планують встановити меморіальну дошку на фасаді будівлі школи №136 (вул. Велика Панасівська, 39), яку закінчив вчений.

Читайте також: Геннадій Грозний: правителі, яких ми заслужили

Передісторія:

  • Зранку 17 грудня 2020 року стало відомо, що мер Харкова Геннадій Кернес, який лікувався від коронавірусу в Німеччині, помер.
  • Голова правління "ОПОРИ" Ольга Айвазовська повідомила, що за законом про місцеве самоврядування, у разі смерті міського голови повноваження мера здійснює секретар відповідної міської ради.
  • 9 грудня секретарем міськради Харкова обрали Ігоря Терехова, якому раніше пророкували крісло голови Харківської ОДА.

Українська правда


powered by lun.ua