"112 Україна" подав позов до Верховного Суду через санкції

П'ятниця, 26 лютого 2021, 11:16
Фото telekritika.ua

До Касаційного адміністративного суду Верховного Суду надійшов позов каналу "112 Україна", щодо якого застосовані санкції.

Джерело: Верховний суд у Facebook

Дослівно: "25 лютого до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду надійшов позов ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ", яким оскаржується указ президента від 2 лютого № 43/2021 "Про рішення РНБО від 2 лютого "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", відповідно до якого застосовано санкції до позивача".

Деталі: Позову присвоїли реєстраційний номер справи – № 9901/40/21.

У ВС нагадали, що раніше до них уже надходили позовні заяви щодо оскарження указу президента про санкції.

Читайте також: Телевізійна скринька Пандори. Як Зеленський ввів санкції проти каналів Медведчука 

Медведчук бідкається, Льовочкін розводить руками. Як живе ОПЗЖ після санкцій

Передісторія:

  • 10 лютого Верховний Суд повідомив, що визначився з двома позовами громадян, які оскаржують указ президента, яким фактично було накладено санкції щодо трьох телеканалів: у розгляді одного відмовлено, щодо другого надано час на усунення недоліків.
  • 15 лютого до Верховного суду надійшов позов ТОВ "Новини 24 години". У ньому позивач просив визнати протиправним і нечинним рішення президента та РНБО про застосування санкції до позивача. Суд залишив цей позов без руху для усунення недоліків.
  • 25 лютого стало відомо, що нардеп з фракції ОПЗЖ Тарас Козак оскаржує у Верховному Суді указ, яким президент ввів проти нього санкції. 
  • 58% українців підтримують запровадження санкцій щодо нардепа від фракції "ОПЗЖ" Віктора Медведчука і його дружини.

Українська правда