"Слуги народу" Київщини проти призначення Дубінського у керівний орган партії

Субота, 13 березня 2021, 22:44
Слуги народу Київщини проти призначення Дубінського у керівний орган партії

Київська обласна організація партії "Слуга народу" заявила про неприпустимість входження Олександра Дубінського до керівного органу політсили – Національної ради громад.

Джерело: пресслужба партії "Слуга народу"

Дослівно: "Дізнавшись про формування нових керівних органів партії, яке було ухвалено на XI позачерговому з’їзді, партійці заявили про неприпустимість входження до Національної ради громад теперішнього очільника обласної організації Олександра Дубінського. Також вони обурені тим, що позиція деяких членів організації щодо подальшого перебування його на посаді очільника, і тим паче автоматичне входження пана Дубінського до керівних органів партії – видається за позицію всієї організації".

Деталі: З огляду на це партія "Слуга Народу" скликає на 14 березня конференцію Київської обласної організації партії, щоб розглянути кадрові питання, а також питання утворення нових керівних органів обласної організації.

Зазначається, що розпорядження про скликання конференції видав голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на вимогу членів Київської облорганізації.

Чому це важливо: Під час конференції обласного осередку партії Олександра Дубинського можуть позбавити посади очільника Київської обласної організації "Слуги народу". Бо саме за цією квотою він потрапив у керівні органи партії після з'їзду в суботу. Національна рада громад "Слуги народу" складається з голів обласних організацій партії та київської міської та криворізької міської організацій.

Знати більше: Відпрацьований. Як Дубінський перетворився на партійний баласт "Слуги народу"

Нагадаємо: Нардеп Олександр Дубінський потрапив під санкції США і був виключений з фракції "Слуга народу".

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування