Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Росії заблокували доступ до міжнародного сайту ВВС

Середа, 16 березня 2022, 16:20
У Росії заблокували доступ до міжнародного сайту ВВС
Логотип ВВС при вході до штаб-квартири організації в Лондоні. Фото ілюстративне getty images

Роскомнагляд заблокував доступ до міжнародного сайту ВВС News.

Джерело: Meduza

Деталі: Російські журналісти знайшли адресу BBC News в переліку сайтів Роскомнагляду, доступ до яких обмежений. 

Реклама:

РКН обмежив доступ після звернення російської генпрокуратури. 

Передісторія: 

  • Доступ до російськомовної служби ВВС обмежили ще 4 березня за відмову вживати вираз "спеціальна операція" щодо російсько-української війни та приховати кількість втрат серед російських окупаційних військ. Того ж дня російська влада заблокувала доступ до таких видань, як Meduza, Deutsche Welle i "Радіо Свобода".
  • У російських журналістських колах заявляють, що співробітники пропагандистських телеканалів почали масово звільнятися через "офіційне" висвітлення російсько-української війни.
  • 4 березня в Росії ухвалили закон про запровадження кримінальної відповідальності за "фейки про російську армію". За поширення інформації про справжній масштаб наслідків російської війни в Україні або справжню кількість втрат живої сили та техніки російських військ можна отримати від 3 до 5 років у колонії.
  • 4 березня в Росії заблокували доступ до Facebook, бо там поширювали так звані "фейки про російську армію" – правдиву інформацію про військове вторгнення РФ до України та справжню кількість втрат окупаційних військ. У ніч проти 13 березня російська влада вимкнула росіянам доступ до Instagram через звернення російської генпрокуратури до Роскомнагляду.

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування