Ярош согласился возглавить штаб ДУК "Правый сектор"

394 просмотра
3
Пятница, 13 ноября 2015, 21:08

Дмитрий Ярош, который ранее заявил о сложении полномочий руководителя национально-освободительного движения "Правый сектор", не прочь возглавить штаб ДУК "Правый сектор".

Об этом он написал на своей Facebook-странице.

"Я с благодарностью принимаю это предложение и заявляю о том, что беру на себя командование Штабом Корпуса, пятым, восьмым батальонами и батальоном "Госпитальеры". Совещание по дальнейшей деятельности Корпуса будет проведено в ближайшее время", - отметил Ярош.

Политик также отметил, что "не рассматривал и не рассматривает возможного своего участия в каких-либо других политических и общественных организациях". "Ничего лучше "Правого сектора", по моему субъективному мнению, в двадцать первом веке украинцы не создали", - заявил он.

"Наше Движение - далеко не идеальная организация, в которой есть множество "плюсов" и немало "минусов", мы все не ангелы, а живые грешные люди, поэтому делаем очень много ошибок", - добавил Ярош.

Кроме того, он порекомендовал провести запланированный ранее всеукраинский съезд "Правого сектора" в конце января 2016 года и безотлагательно создать рабочую группу по подготовке к нему.

Как известно, 11 ноября Ярош заявил о сложении с себя полномочий руководителя национально-освободительного движения "Правый сектор".

Член провода "ПС" Елена Белозерская рассказала, что решение Яроша связано с конфликтом внутри движения после неоднозначного "съезда".

12 ноября штаб ДУК "Правый сектор" попросил Яроша возглавить Корпус.

Украинская правда

Авторизуйтесь чтобы писать комментарии
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.163.73.---Николай Чаварга05.12.2015 14:27
Більш ніж впевнений, що ще до виборів, Яроша і ПС обплюють з усіх "закулісних" ЗМІ так, що народ не проголосує за ПС, і за Яроша особисто. Така у нас страшна дійсність, яку дехто не бачить, дехто не розуміє, а дехто бачить, розуміє, та "шмат гнилої ковбаси" для нього цінніший. Живильним середовищем для міжнародної капіталу є приватна власність на засоби виробництва. Ми вже облутані довгами на століття наперед, інтелігенція, освіта, наука знищені. Ми затиснуті з одного боку Росією, з другого - Заходом, з третього - зрадниками, криміналом, яничарами і просто тупоголовими. Я бачу тільки один вихід - Правий Сектор має стати Державною Партією - земля (особливо земля!) - в державних руках, заводи, фабрики, ЗМІ і т.д. - в державних руках. Інакше ми станемо наймитами на власній землі, вірніше, вже стали. Правий Сектор - остання надія нашого народу, але до влади ПС може прийти тільки з державницькою програмою - народ чекає таку програму.
IP: 80.64.85.---Orest Asgard14.11.2015 00:09
Ярош мріє очолити укаїнський ДОСААФ, і вірно служити корумпованій владі та лицеміру Порошенко, що є паталогічно жадібною персоною.
Ярош, ти хоч би на хвильку зазирнув до політекономії, та уявив, за що треба воювати і що треба відстоювати, щоб позбутися влади плутократії та збочених олігархів!
IP: 80.93.124.---Володимир Яворський13.11.2015 21:39
Невже порядок наведуть у злодійській нашій країні. Хотілось би вірити і поскоріш дочекатись. Наскільки вже остогидло - цинічна брехлива влада на чолі з гарантом. дограбовують у час війни кожного з нас. Думаю що на наступні вибори, будемо дуже добре зважувати і аналізувати, за кого віддавати свій голос. Наша безвідповідальність за бездарно відданий голос, бє нас бумерангом.
Все комментарии