Міліція готує ґрунт для відмови від політичної версії вбивства Гонгадзе

Четвер, 3 травня 2001, 21:27
Перший заступник міністра внутрішніх справ Микола Джига дав зрозуміти, що слідство готове відмовитись від політичної версії вбивства Георгія Гонгадзе.

У четвер на прес-конференції у Донецьку Джига сказав, що хоча в цій справі ще залишається багато неясностей, "десь ми наближалися до розкриття". Як передає кореспондент інформаційної агенції УНІАН, він нагадав, що під час розслідування «справи Гонгадзе» було розкрито низку вбивств.

Зокрема, він звернув увагу на вбивства двох чоловіків, тіла яких викопано, і "дуже схоже, що вони брали участь у вбивстві" журналіста. "Є одна людина, яку ми заарештували, вона й надала цю інформацію, але поки що цього замало, щоб заявити про розкриття злочину", - сказав він. Заступник міністра пояснив, що зараз проводиться низка експертиз "ґрунту, місцевості, усього", що, може, "більше пролити світла на цю справу".

Микола Джига звернув увагу журналістів на те, що "якщо за цим сценарієм розвиватиметься справа, то тут повністю виключається політична версія" вбивства Георгія Гонгадзе.

Крім того Джига заявив, що "від'їзд Мирослави Гонгадзе до США не вплине на хід розслідування у справі зникнення її чоловіка". Слідство "як проводилося на найвищому рівні - був задіяний весь комплекс правоохоронної діяльності держави - так і проводитиметься", заявив перший заступник міністра МВС.

Нагадаємо, що раніше заступник генерального прокурора Олексій Баганець заявляв, що надання Мирославі Гонгадзе політичного притулку зашкодить розслідуванню. Пізніше адвокат дружини Георгія спростувала цю заяву Баганця, заявивши, що від'їзд Мирослави не впливає на хід слідства.
powered by lun.ua