Щодня тисячі непроданих українських газет переробляються на туалетний папір - Абліцов

Понеділок, 6 серпня 2001, 10:42
Деякі українські газети на словах завищують свої тиражі, щоб збільшити розцінки на рекламу. Про це заявив заступник голови держкомітету інформаційної політики Віталій Абліцов в інтерв'ю "Німецькій хвилі".

Офіційний перелік найпопулярніших газет України очолюють "Сільські вісті", "Голос України" та "Україна молода". Вони мають найбільше постійних читачів – близько 1 мільйона абонентів. У кіосках ці видання практично ніхто не купує - лідером роздрібного продажу є газета "Факти". Її тираж - 823 тисячі. Ще одне київське видання "Сегодня" має наклад 521 тисячу примірників.

Однак заступник голови комітету інформаційної політики Віталій Абліцов упевнений, що деякі редакції декларують завищені тиражі: "У нас дані є, що багато газет просто спекулятивно піднімають цю цифру, щоб показати: ось який у нас тираж. Безумовно, це для рекламодавців."

Віталій Абліцов вважає передчасним говорити про зростання тиражів, доки не стануть доступними газетні ціни. Друкарський папір, який завозиться переважно з Росії, коштує невиправдано багато – 5 тисяч гривень за тонну. Як повідомив Віталій Абліцов, на Обухівському комбінаті щодня тисячі непроданих популярних українських газет переробляються на туалетний папір.powered by lun.ua
Усі новини...