Вибори в Білорусі відбулися

5 переглядів
Неділя, 9 вересня 2001, 15:06
За даним ЦВК Білорусі у голосуванні взяли участь більше за 50% від загального числа громадян, внесених у списки для голосування. Число тих, хто проголосував у областях становить 60%.

На даний момент ніяких ексцесів і випадків не трапилося. Громадяни країни "спокійно, без яких-небудь проблем відвідують виборчі дільниці", а криміногенна ситуація у республіці в день виборів - стабільна. Рівень здійснення яких-небудь правопорушень нічим не відрізняється від звичайних днів, і дані правопорушення жодною мірою не пов'язані з виборами - так охарактеризував вибори міністр внутрішніх справ республіки Володимир Наумов.

Кандидати на посаду голови білоруської держави - лідер від опозиції Гончарик і президент Білорусі Лукашенко вже проголосували на своїх виборчих дільницях.

Коли Лукашенко прийшов на дільницю для голосування, там з'явився також і Держсекретар Союзної держави Росії і Білорусії Павло Бородін, який жартома назвався "незалежним спостерігачем".

На дільницю для голосування лідер опозиції Гончарик прийшов зі своєю дружиною. Він відмовився прогнозувати результати сьогоднішніх виборів, а також заявив, що збирається сьогодні вночі вийти до громадян, які зберуться на площі перед резиденцією глави держави і там до ранку чекати оголошення підсумків голосування.

За твердженням політика, у Мінськ вже стягнута військова техніка, і він не виключив силового варіанту розвитку подій, підкресливши, що опозиція в свою чергу зробить все можливе, щоб у Мінську було спокійно.

Тим часом дружина кандидата Юлія Гончарик повідомила журналістам, що вже готова до ролі першої леді.

Очікується, що прихильники опозиції зберуться на Жовтневій площі відразу після закриття дільниць для голосування, чекаючи оголошення підсумків голосування.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua