Активізується діяльність місцевих осередків "Демократичного союзу" та "Єдності"

Понеділок, 5 листопада 2001, 12:48
У жовтні активізували свою діяльність на місцях осередки партій "Демократичний союз" та "Єдність", повідомляє за підсумками місячного моніторингу передвиборчої ситуації в Україні Комітет виборців України.

Структура "Демсоюзу" довгий час існувала в "законсервованому" стані, а у "Єдності" була відсутня взагалі, зазначає КВУ. Після всеукраїнського референдуму місцеві осередки "Демократичного союзу" (Фонд "Соціальний захист") були переведені на обмежене фінансування, не проводили активної діяльності, багато членів "ДС" перейшли до інших партій (переважно до Партії регіонів). Паралельно з приходом до керівництва партією Горбуліна стала помітна активізації місцевих осередків, з‘явилося додаткове фінансування, почали створювати передвиборчі штаби.

Партія "Єдність" почала будувати свою структуру, залучаючи міських голів України. Зокрема Олександр Омельченко відвідав Запоріжжя та Рівне, де провів переговори з мерами цих міст. У Вінниці структурою "Єдності" займається секретар міськвиконкому. Досить потужний осередок партії створено у Київській області, його очолив незаконно знятий з посади міський голова Василькова Валерій Попович, повідомляє КВУ.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!