Кінах мріє очолити ТУНДРу, а Кучма – мати спокійну пенсію, вважає Полохало

Понеділок, 5 листопада 2001, 17:29
Політолог Володимир Полохало вважає, що чинний прем'єр Анатолій Кінах дуже хотів би очолити список блоку "За єдину Україну" (екс-ТУНДРА). "Це - його мрія, його сон", - заявив Полохало в інтерв'ю журналістам у понеділок.

Водночас, на думку Полохала, "Кучмі не вигідно" посилення конкретних сил всередині пропрезидентського табору. "Кучма за фрагментацію [пропрезидентських сил], бо консолідація може дати несподіваний результат".

Кажучи про майбутні вибори, Полохало зазначив, що вони можуть стати "вироком існуванню інституту парламентаризму в Україні як самостійній і самодостатній" гілці влади.

На майбутніх парламентських виборах будуть реалізовані "секретні президентські плани", основними пунктами яких є забезпечення успадкування влади на подальших президентських виборах і політична безпека Кучми після цих виборів.

Для реалізації цих планів в парламенті "не повинно бути випадкових людей з точки зору Банкової", вважає Полохало. При цьому "програма-мінімум – 300 голосів в парламенті", які можуть внести зміни до Конституції для імплементації підсумків референдуму, що посилить президентську владу і послабить парламент.powered by lun.ua