Результати експертизи "плівок Мельниченка" будуть відомі на цьому тижні, їх залучать до "справи Лазаренка"

Вівторок, 5 лютого 2002, 19:01
Протягом тижні будуть "офіційно оголошені й опубліковані дані експертизи" "плівок Мельниченка", яку провело управління Федерального бюро розслідування США, заявляє адвокат колишнього майора держохорони Миколи Мельниченка в Україні Сергій Салов.

"Скоро ми отримаємо відповідь про автентичність або неавтентичність цих записів", - сказав Салов у вівторок у Києві в інтерв'ю журналістам.

Він зазначив, що "дана установа (ФБР) вважається однією з найавторитетніших у сфері проведення фоноекспертиз, і його послугами користуються при розгляді складних справ".

Експертизі, з його слів, були піддані ті фрагменти записів, ніби зроблених Мельниченком у кабінеті президента України Леоніда Кучми, в яких не міститься державної таємниці, а також раніше оприлюднені на радіо "Свобода".

Салов зазначив, що отримані дані будуть "залучені" до карної справи "про відмивання грошей екс-прем'єром України Павлом Лазаренком, яка ведеться у США", - сказав він.

Ці фрагменти, зі слів представника Мельниченка, були добровільно надані колишнім майором держохорони.

Він також повідомив, що, незважаючи на рішення американського суду, який зобов'язав Мельниченка надати всі записи американській стороні, адвокати екс-майора держохорони оскаржать це рішення у вищому суді.

Салов підтвердив намір Мельниченка провести прес-конференцію "ближче до кордонів України" після його реєстрації кандидатом у народні депутати за партійним списком Соцпартії України.

Раніше Соцпартія заявляла, що проведе на початку лютого прес-конференцію Мельниченка у Польщі для українських і зарубіжних журналістів.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua