Кравчук побачив накачану фігуру Медведчука, і зрозумів, що його не звільнять

Вівторок, 1 липня 2003, 13:29
Лідер фракції СДПУ(О) Леонід Кравчук вважає, що позиції Віктора Медведчука у адміністрації президента є "сильними", і підстав для його звільнення немає.

Про це Кравчук сказав у вівторок в інтерв'ю "Українській правді".

"У мене немає навіть підстав аналізувати чутки, які ходять про його звільнення. Чутки і поширюються якраз для того, щоб їх зміст втілився в життя", - сказав Кравчук.

За його словами, "багато політичних сил хочуть", щоб Медведчук якомога швидше пішов з посади глави адміністрації президента.

Кравчук сказав, що постійно спілкується з Медведчуком по телефону, а бачилися вони позаминулої суботи, і ніколи під час їх розмови не йшлося про його відставку.

"Він виглядає блискуче, він займається спортом, у нього прекрасна фігура… У нього вигляд сильної людини, яка розуміє, що він знаходиться в епіцентрі, людини, яка розуміє, що він має фінансову силу, - сказав Кравчук на питання, як зараз виглядає Медведчук.

Як відомо, останнім часом активно поширюються чутки про перехід Медведчука з посади глави адміністрації президента на місце секретаря Ради нацбезпеки.

Говорячи про функції секретаря РНБОУ, Кравчук сказав, що Радбез "не приймає ніяких обов'язкових рішень". "РНБОУ приймає рішення, які вступають у силу указом президента". І, за словами Кравчука, якщо такі рішення стосуються кадрових питань, то все одно має бути подання прем'єра.powered by lun.ua