Штюдеман залишив закиди Росії без коментарів

Четвер, 2 жовтня 2003, 09:58
У посольстві Німеччини стримано поставились до закидів російських колег-дипломатів. Проте зазначили, Україна має вирішувати самостійно, яким шляхом хоче піти, і ніхто не може давати їй приписи.

Таку думку висловила референт посольства Німеччини з питань преси Карін Маршал у відповідь на закиди радника посла російського посольства в Україні Олексія Сазонова.

Нагадаємо, що Сазонов заявив, що йому "не зрозуміла позиція" посла Німеччини в Україні Дітмара Штюдеманна щодо підписання Україною угоди про створення Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

У посольстві ФРН у Києві "Німецькій хвилі" повідомили, що думки членів інших посольств не коментують, однак деякі застереження висловили.

Представник російського посольства в Україні звинуватив посла Німеччини в економічній некомпетентності, оскільки Дітмар Штюдеманн назвав приєднання України до ЄЕП перешкодою до інтеграції в Європейський союз.

Раніше анонімне джерело російського МЗС закликало американського посла не втручатися у внутрішні справи України. Пан Гербст також засумнівався у можливості одночасно інтегруватися в протилежні структури. Дипломати Кремля навіть пообіцяли доповісти про таку поведінку новопризначеного посла Джорджу Бушу.

Читайте також:

Після посла США "на горіхи" дісталося Штюдеману

Чорномирдін порівняв Гербста-"розумника" із мухою


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування