Піскуну подобається свобода слова в Україні

Понеділок, 6 жовтня 2003, 14:04
Генеральний прокурор України Святослав Піскун не вважає катастрофічною ситуацію, що склалася в Україні зі свободою слова.

"Мені здається, що ситуація з цензурою, утисками журналістів, обмеженням свободи слова не така вже катастрофічна, як її намагаються представити деякі політичні сили", - заявив він в інтерв'ю газеті "Киевский телеграф", повідомляє Інститут масової інформації.

На думку Піскуна, цим силам подобається сам процес "чорнити країну на європейському рівні, представляючи Україну як недемократичну державу, що потребує зовнішнього опікування".

"Я, наприклад, вважаю, - зазначає він, - що українські представники мас-медіа вільні у своїх переконаннях. Візьміть хоча б генпрокурора? Про мене кажуть і пишуть багато хто і багато що. Критикують, роблять зауваження, і ці матеріали з'являються в газетах, на телебаченні. Тож як я на них тисну? Це ж стосується і висвітлення діяльності президента й спікера Верховної Ради. Іншими словами, якби існував якийсь механізм тиску на пресу, то його б використовували".

Піскун також нагадав, що Генпрокуратура має намір активізувати роботу з боротьби з перешкоджанням діяльності журналістів і з цією метою наприкінці жовтня ГПУ проведе колегію, на якій планується розглянути також питання захисту прав і свобод журналістів України.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування