Волков не виключає, що Кучма зніме Януковича і піде на вибори сам

Середа, 2 червня 2004, 14:42
Народний депутат Олександр Волков не виключає, що у разі зняття Віктора Януковича з виборчих перегонів, кандидатом від влади може бути Леонід Кучма або Володимир Литвин.

Зазначивши, що сьогодні ходять розмови про можливе зняття з дистанції Януковича, Волков в інтерв`ю УНІАН зауважив, що зовнішні фактори для таких розмов є.

Це, за його словами, і сильна критика з боку президента, це і ситуація на футбольному матчі "Дніпро"-"Шахтар", коли Леонід Кучма вручав нагороди донецькому клубу, а Янукович залишився на трибуні.

"Але є один нюанс: за Януковичем теж стоїть дуже велика сила", і, в залежності від того, "як він відреагує на цю ситуацію, можливо, ті люди, які розраховують на це, можуть не потрапити у другий тур".

Волков також підкреслив, що сьогодні процес виборів вийшов на пряму, і "хоча вона ще не є фінішною, зупинити процес дуже важко". Він вважає, що в такому разі невідомо, як перегруповуватимуться політичні сили.

Відповідаючи на запитання, хто може виступити єдиним кандидатом від влади у разі, якщо сценарій щодо зняття Януковича з перегонів буде реалізований, Волков зауважив, що він би "не знімав з цього списку двох найбільш вагомих людей - Леоніда Даниловича (Кучму) і Володимира Литвина".powered by lun.ua