"Новий канал" вибачився за "хохлів" і "оральний секс"

Четвер, 1 липня 2004, 13:37
Телеканал "Новий канал", вжив заходів для запобігання в майбутньому ситуацій, схожих з тією, яка склалася з програмою "Вікна з Дмитром Нагиєвим", що вийшла 1 червня.

Про це в четвер повідомила прес-служба "Нового каналу".

"За некоректний сюжет "Новий" приніс вибачення своїм телеглядачам у вигляді рядка, що біжить, під час демонстрації наступних випусків програми і на корпоративному сайті каналу", - говориться в повідомленні.

Також у договір між "Новим каналом" і телекомпанією ТНТ, у якої він купляє дану програму, були внесені зміни, "що дозволяють виключати з демонстрації ті або інші випуски програми відповідно до українського закону про мораль".

Також канал повідомляє, що був призначений новий редактор програми, а сам канал розглядає можливість перенесення програми на більш пізніше час.

"Новий канал" також відкритий для будь-якої дискусії і готовий обговорювати важливі проблеми, що існують на українському ТБ", - говориться в повідомленні.

"На жаль, вульгарність, хамство, жорстокість, порнографія, непрофесіоналізм, непатріотичність і дурість в українському телеефірі нерідко користуються оглушливим глядацьким успіхом і часто мають цілком як би "пристойну" і нескандальну форму, не викликаючи жодного обурення", - говориться в повідомленні.

"Новий канал" також заявляє про готовність вести розмову про професійні і моральні стандарти телебачення як із суспільством так і з професіоналами в області ТБ.

"Таке обговорення вже давно йде як у Європі, так у Росії. В Україні ці розмови часто набувають характеру не більш, ніж емоційних сплесків, без обговорення проблеми рейтингів і моралі по суті", - зауважує прес-служба каналу.

"Українська правда"

Читайте також:

Помиї з "Вікон"

powered by lun.ua