Майже два з п'яти мільйонів Януковича зібрали "донецькі"

4 перегляди
Середа, 4 серпня 2004, 14:17
Донецький обласний штаб кандидата Віктора Януковича зібрав на підтримку свого кандидата близько 1 мільйона 800 тисяч підписів.

Про це в середу на прес-конференції в Донецьку повідомив заступник начальника штабу Владислав Лук'янов, повідомляє "Острів".

Зокрема він повідомив, що "більше півтора мільйонів підписів" уже здані в Центральний штаб і відтіля в ЦВК, а "ще тисяч 200-300 знаходяться в окружних штабах, перевіряються і готуються до відправлення в Київ". "Це, не рахуючи тих підписів, які були відбраковані, і які, ми з тих чи інших причин, вважаємо юридично небездоганними".

Найбільша кількість підписів, за словами Владислава Лук'янова, зібрана в Донецьку. Особливо відзначилися в цьому штаби довіреної особи Валентина Ландика, що представляє Януковича в 44 виборчому окрузі.

Як повідомляється в прес-релізі донецького обласного штабу Януковича, у всіх містах і районах області розміщено близько сотні пунктів збору підписів на підтримку Януковича. Над поквартирним збором підписів працюють більше 10 тисяч добровольців.

Торкаючись процесу збору підписів за Януковича по всій Україні, Владислав Лук'янов заявив, що "6-7 мільйонів це не межа". При цьому він відзначив, що "як показує досвід, це можна вважати попереднім рівнем підтримки Віктора Федоровича в Україні".

"І якщо аналізувати ці дані, то можна говорити, що це один з кандидатів, що чітко виходить у другий тур. Якщо відразу не перемагає в першому турі. Ми в цьому не сумніваємося", - сказав Лук'янов.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua