Сумських студентів визволятиме Мороз

П'ятниця, 6 серпня 2004, 12:16
Кандидат в президенти Олександр Мороз звернувся до генерального прокурора Геннадія Васильєва з листом щодо затримання сумських студентів.

Про це повідомила прес-служба Соцпартії в п'ятницю.

Водночас відповідні листи за дорученням Мороза відправлені, голові ЦВК Сергію Ківалову, уповноваженій Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій, а також до місії ОБСЄ.

Він також дав доручення нардепу, члену Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Малиновському виїхати до затриманих сумських студентів, з’ясувати ситуацію і по можливості надати їм допомогу.

Прес-служба також повідомляє, що при необхідності лідер Соцпартії має намір особисто виїхати у Сумську область.

Прес-служба також зазначає: "Здається, підтвердилися сумніви стосовно того, чи насправді прем’єр-міністр Янукович віддавав наказ голові Сумської облдержадміністрації Щербаню не випускати за межі області бунтівних студентів сумських вузів".

Як вже повідомлялося відразу після зустрічі сумського губернатора з студентами на межі Сумської і Полтавської областей, де Щербань оголосив рішення Роменського міжрайонного суду про заборону подальшого пересування студентів у напрямку столиці, міліціонери почали хапати молодих людей і насильно заштовхувати їх в автобуси, що прибули сюди.

Серед затриманих довірена особа кандидата на пост президента України Мороза Сергій Клочко, депутат Сумської міськради Людмила Чайкіна.

Як повідомив телефоном Клочко його, а також ще приблизно 30 осіб, утримують у Роменському міжрайонному відділі внутрішніх справ. Під час затримання працівники міліції, за його словами, поводились доволі брутально.

"Ще кількох молодих людей, в тому числі, водія Сумської обласної організації СПУ Олексія Тригуба та кореспондента інформагентства "Контекст-медіа" Евгена Кузьменка повезли до Недригайлова, і, можливо, утримують у місцевому райвідділі міліції", - розповів по телефону Сергій Клочко.

"Яких заходів вживе влада після передбаченого законом 3-годинного затримання – невідомо", - зазначає прес-служба.

"Українська правда"

Читайте також:

ЩЕРБАНЬ НЕ ВИПУСТИВ СТУДЕНТІВ ЗА МЕЖІ СУМЩИНИ. ЇХ ПОВ'ЯЗАЛА МІЛІЦІЯ

ПЕРЕД ШТУРМОМ СТУДЕНТАМ ПОГРОЖУВАВ ЩЕРБАНЬ. ЗА ВКАЗІВКОЮ ЯНУКОВИЧА?

СУМСЬКА МІЛІЦІЯ ОБІЦЯЄ ПІДКИНУТИ НАРКОТУ СТУДЕНТАМ. Мороз потелефонував у МВС

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua