Начштабу Ющенка написав листа на телебачення

Четвер, 9 вересня 2004, 18:29
Керівник центрального штабу Ющенка Роман Безсмертний направив лист до телеканалів УТ-1, "1+1", "Інтер", ICTV, СТБ та "Новий", попереджаючи про можливу провокацію з боку УНА у четвер.

Як повідомляє сайт штабу Ющенка, при висвітленні проведення акції Безсмертний вимагає озвучити позицію депутатів фракції "Наша Україна" щодо провокації УНА.

Безсмертний навів абзац, у якому викладена позиція "Нашої України": "Вважаємо, що акція, організована партією "Українська національна асамблея", є провокаційною, спрямованою на дискредитацію кандидата на пост президента України Віктора Ющенка та такою, що може призвести до розпалювання міжнаціональної ворожнечі".

Також у листі йдеться про те, що "Наша Україна" неодноразово зверталися до МВС, Генпрокуратури, Київської мерії щодо протиправних дій партії "УНА".

Як відомо, напередодні штаб Ющенка заявив про підготовку "УНА" мітингу на підтримку Ющенка із гаслами, стилізованими під фашистські. Довірена особа кандидата у президенти Ржавського повідомила СБУ про можливий теракт на цьому заході з метою скомпроментувати Ющенка.

Читайте також:

СБУ ПЕРЕВІРЯЄ ТЕРАКТ, ЩО НІБИТО ЮЩЕНКІВЦІ ЗРОБЛЯТЬ НА З'ЇЗДІ УНА

Ющенківці попередили про театральне дійство від УНА зі свастикою

Читайте також новий розділ "Української правди", присвячений виборам президента: чому "Віагра" підтримує Януковича, хто назвав Кучму "хитрим гравцем у преферанс", скількох людей загітували біг-морди, де з'явилося гасло "Росія плаче – Янукович скаче" та яку велику гру затіяв Медведчук.

Читайте також новий розділ "Української правди", присвячений виборам президента: чому "Віагра" підтримує Януковича, хто назвав Кучму "хитрим гравцем у преферанс", скількох людей загітували біг-морди, де з'явилося гасло "Росія плаче – Янукович скаче" та яку велику гру затіяв Медведчук.powered by lun.ua