Кучма збирається нейтралізувати Червоненка

3 перегляди
Вівторок, 2 листопада 2004, 14:16
Депутат Євген Червоненко заявляє, що його спробують позбавити громадянства України з метою дискредитації Віктора Ющенка і можливого арешту самого Червоненка.

Як зазначив Червоненко в інтерв'ю "Українській правді", у вівторок можлива поява рішення президента Кучми про позбавлення його громадянства на основі фальсифікованих даних про його ізраїльське громадянство.

Червоненко сказав, що його джерела попередили його про підготовку такого рішення президента. Це також підтверджує звільнення керівника Департаменту МВС, який відмовлявся підписати рішення по Червоненку.

"Як тільки вони позбавлять мене громадянства, рішенням Печерського суду забирають депутатський мандат і відкривають кримінальну справу. Привід знайдется. Хоча б події у ЦВК 23 жовтня", - спрогнозував Червоненко.

"Якщо вони вирішать позбавити мене громадянства, то це ланцюг залякати інших, показавши, що навіть людей у найближчому оточенні Ющенка вони можуть ламати", - зазначив він.

Червоненко підкреслив, що ніколи не мав паспорту громадянина Ізраїлю і в цій історії використовуються сфальсифіковані документи, які спливали ще 2 роки тому перед парламентськими виборами.

"Українська правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua