Партія Януковича запустила ролик "нашизм не пройдёт!"

Понеділок, 8 листопада 2004, 15:53
Команда Ющенка заявляє, що у Луганській області на підконтрольному владі телебаченні демонструються антиющенківські ролики.

На прес-конференції у штабі Ющенка було показано цей ролик. На кадрах – нацистський марш під свастикою часів другої світової війни, потім – бійка депутатів Верховної Ради. Серед облич можна упізнати Леся Танюка ("Наша Україна") та спину Євгена Червоненка.

Цей ролик супроводжується закадровим текстом "Сделай правильный выбор. Не дадим осквернить память отцов и дедов. Нашизм не пройдет!»

Потім у кадрі Віктор Янукович, який спілкується з людьми. Після цього починається начебто соціальна реклама, де людей вчать, як голосувати на виборах.

При цьому на відео галочка ставиться навпроти прізвища "кандидата №2". Як відомо, у бюлетені у другому турі за алфавітом під №2 стоятиме Янукович.

Як повідомив під час телефонного включення на прес-конференцію керівник луганського штабу Ющенка Олексій Данилов, цей ролик крутять на всіх 24 телеканалах кабельної мережі Луганська.

"Цим роликом переривають трансляцію російських каналів НТВ і ТНТ", - додав Данилов.

"Хто є замовником цього ролика, нам відмовилися повідомити. Хоча джерела в обладміністрації кажуть, що замовником є Партія регіонів", - сказав він.

За словами Данилова, кабельна мережа, де крутиться ролик, знаходиться під контролем Луганської обладміністрації.

Довірена особа Ющенка Микола Катеринчук сказав, що вони оскаржать цей ролик у ЦВК, а після прогнозованої відмови підуть у Верховний суд.

"Українська правда"
powered by lun.ua