Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Переможця виборів оголосять після "містечкового театру "Нашої України"

Вівторок, 9 листопада 2004, 19:12
Глава Центрвиборчкому Сергій Ківалов не виключає, що результати виборів у першому турі оголосять у вівторок о 12 годині ночі.

Про це Ківалов сказав журналістам під час засідання ЦВК. Воно почалося о 18:20, а питання оголошення результатів голосування у першому турі стоїть 51 в порядку денному. Загалом у порядку денному 62 питання.

На питання журналістів, чи відомі особисто Ківалову результати виборів, він сказав: "Побачите".

Ківалов, який вийшов із засідання ЦВК, якийсь час поспілкувався з депутатом-нашоукраїнцем Романом Зваричем, а потім пішов у інше приміщення.

Представник Ющенка у ЦВК Юрій Ключковський сказав, що "не виключає фальсифікації голосування у першому турі – про це свідчать затягування із оголошенням результатів та те, що дане питання стоїть на 51 місці в порядку денному".

На засіданні ЦВК станом на 20 годину вечора, за словами Ключковського, "триває третій конвеєр залишення без розгляду скарг "Нашої України".

"ЦВК боїться визнати, що порушень на виборах не було, але також боїться визнати, що вони були", - додав Ключковський.

За словами Ключковського, він пропонував перенести розгляд скарг, щоб оголосити результати виборів, але члени ЦВК відмовилися.

Ключковський також сказав, що не знає результати виборів.

На якийсь час із засідання ЦВК також вийшов представник Януковича у ЦВК Степан Гавриш.

На питання щодо звинувачень ЦВК у спробах фальсифікації, Гавриш сказав: "Це містечковий театр "Нашої України", адже більшість скарг подана представниками Ющенка. Вони надумані і не мають реальних доказів".

Близько 20 години у засіданні ЦВК було оголошено перерву на 20 хвилин.

"Українська правда"

Читайте також:

Переможця виборів назвуть вночі


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування