Львівська облрада визнала прем’єром Тимошенко. ФРУ нагадує Ющенку про Кінаха

Понеділок, 3 січня 2005, 17:21
Львівська обласна рада у зверненні до Віктора Ющенка запропонувала кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра.

Обласні депутати вважають, що прем’єром повинен стати "відомий політичний діяч, один з провідних лідерів опозиції – Юлія Тимошенко".

"Вона має найвищий рейтинг суспільної довіри та підтримки після новообраного президента та зарекомендувала себе як безкомпромісний борець з корупцією та тіньовими схемами обороту капіталів", - говориться в депутатському зверненні.

Облрада також у своєму зверненні до Ющенка пропонує свої послуги: "Обласна рада одна з небагатьох в Україні, яка не впала на коліна перед режимом Кучми-Медведчука-Януковича, володіє кадровим потенціалом та буде гідним гарантом демократичного реформування місцевих органів".

Водночас іншої думки щодо кандидатури на посаду прем’єра дотримуються львівські соціалісти, які вважають, що найбільш гідним є Олександр Мороз.

Таке рішення було прийнято на пленумі обласного осередку СПУ, повідомив його голова Євген Таліпов.

Він також додав, що за керівні посади на Львівщині соціалісти не змагатимуться.

Тим часом Федерація роботодавців України звернулася до Ющенка підтримати на посаду прем’єра голову ФРУ Анатолія Кінаха.

Вибір повинен здійснитися на користь кандидатури, яка має досконалі професійні, ділові та особисті якості, сповідує в політичному та економічному плані логіку здорового прагматизму, зважених підходів, чітко обгрунтованих рішень, моралі та високої відповідальності, - ідеться у зверненні.

Вибір на користь Кінаха роботодавці аргументують наявністю у останнього багатого досвіду роботи в органах державної влади всіх рівнів, неодноразово продемонстрованим умінням конструктивних, системних та виважених державницьких рішень.

Також, нагадує Федерація роботавців, у Кінаха уже є відпрацьована дієва стратегія соціально-економічного розвитку країни під назвою План Український прорив.

У заяві ФРУ сказано про "визнання авторитету Кінаха світовою бізнесовою спільнотою та керівниками провідних країн світу".

"Це є запорукою того, що Кінах зможе у стислі терміни налагодити конструктивну роботу уряду та забезпечити ефективний розвиток та утвердження соціально орієнтованої національної економіки".

Прес-служба Кінаха нагадує, що після другого туру виборів він увійшов до Комітету національного порятунку, ставши координатором Всеукраїнського політичного страйку.

УНІАН, Німецька хвиля
powered by lun.ua