Ющенка в Донецьку зустрінуть не свастикою, а хлібом-сіллю

Середа, 9 лютого 2005, 14:14
Президент України Віктор Ющенко в четвер відвідає Донецьк, де представить нового губернатора.

Як стало відомо сайту "Острoв", літак Ющенка приземлиться в Донецькому аеропорту близько 10 години, і він відразу ж відправиться в обладміністрацію.

Там запланована п'ятнадцатихвилинна зустріч із керівництвом обласної ради - як відомо, її очолює близький соратник Рината Ахматова Борис Колєсніков.

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку, на під'їзді до адміністрації, Ющенка будуть зустрічати хлібом-сіллю керівники обласних організацій партій, які входять у блок "Наша Україна", і начальники штабів виборчої кампанії Ющенка. Таке рішення вони прийняли вчора на своїй політраді.

Представлення президентом країни нового голови обласної адміністрації Вадима Чупруна заплановане на 10.30. Воно відбудеться в сесійному залі облради.

Потім Ющенко дасть прес-конференцію. А після цього відправиться на зустріч зі студентами й викладачами Донецького національного університету.

На цьому програма перебування Ющенка в Донецьку буде вичерпана.

Передбачається, що близько 14.00 глава держави вилетить із Донецька.

Як відомо, колишній візит Ющенка в Донецьк у жовтні 2003 закінчився мітингами протесту, де його обвинувачували чи не у фашизмі.powered by lun.ua