Тимошенко звільняє керівника "Нафтогазу" і готується до приходу податківця

Середа, 2 березня 2005, 14:58
Прем'єр Юлія Тимошенко оголосила, що найближчим часом буде звільнено голову НАК "Нафтогаз України".

На питання журналістів, чи буде відправлено у відставку керівника "Нафтогазу" Юрія Бойка, Тимошенко сказала: "Будемо зараз, буквально найближчим часом, змінювати (керівника)".

За словами Тимошенко, "будемо ставити виконуючого обов'язки, а потім проводити конкурс".

На питання, хто стане в.о. голови "Нафтогазу", Тимошенко сказала: "Поки іде дискусія".

Як відомо, раніше Тимошенко оголосила про проведення конкурсів на керівництво державними монопольними підприємствами, однак досі не визначено перелік цих структур.

Тимошенко сказала у середу, що "питання конкурсів іде важко", бо "ніхто до відкритих процедур не звик".

Однак, за словами Тимошенко, вони планують до наступного засідання уряду "впоратися з проблемою" і оголосити перелік таких держпідприємств.

Тимошенко також сказала, що найближчим часом будуть визначені керівники Державної податкової адміністрації та Державної митної служби.

"Податкова – думаю, завтра, а митниця – через декілька днів", - повідомила Тимошенко.

Вона також не сказала, хто може стати новими керівниками: "Я маю суєвір'я, і поки не підписано указ – про це не говоритиму".

Крім того, за словами Тимошенко, найближчим часом може бути призначено міністра Кабінету міністрів. На питання, чи реальна кандидатура Миколи Сивульського, вона сказала: "Багато реальних претендентів".

P.S. За інформацією "УП", у середу після обіду керівник "Нафтогазу" Бойко разом із заступниками міністра ПЕК був викликаний до Тимошенко.

"Українська правда"powered by lun.ua