Мороз починає передвиборчу кампанію?

Середа, 6 квітня 2005, 17:29
Соціалістична партія України може прийняти рішення йти на парламентські вибори самостійно під керівництвом лідера Олександра Мороза.

Таке рішення може увалити політична рада Соціалістичної партії України, засідання якої заплановане на суботу, повідомляє прес-служба СПУ.

В проекті постанови, запропонованої для затвердження політрадою, пропонується "встановити, що СПУ іде на вибори самостійно, формує виборчі списки з членів СПУ та позапартійних, які мають високий авторитет та підтримку населення, готові на основі програми та статуту СПУ проводити політику СПУ у відповідних представницьких органах влади".

"Сподіваюся, що політрада підтримає цю пропозицію", - сказав перший секретар політради СПУ Йосип Вінський.

Постановою пропонується призначити керівником виборчої кампанії голову Соцпартії Олександра Мороза, а також приступити до негайного розгортання роботи виборчих штабів.

Перед партійними організаціями та виборчими штабами (функції яких буде розведено) ставиться завдання "забезпечити максимальний результат по виборах до Верховної Ради України та місцевих представницьких органів".

Окремим пунктом у проекті постанови записано завдання фракції СПУ у Верховній Раді "забезпечити стабільність виборчого законодавства та введення змін до Конституції України в повному обсязі, для чого добитися прискореного прийняття Верховною Радою України законопроекту № 3207-1 та відповідних законів".

Раніше про можливе рішення йти на вибори самостійно заявляв Мороз.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua