Кучма не вірить, що його писали іноземці. Він підказав Мельниченку, що публікувати далі

4 перегляди
Четвер, 7 квітня 2005, 16:14
Колишній президент України Леонід Кучма не вірить у версію про причетність російських чи американських спецслужб до організації "касетного скандалу".

Про це Кучма заявив в інтерв'ю УНІАН.

"Я не вірю ні в російські спецслужби, ні в американські спецслужби. Вони на першому етапі ніякого відношення до цього не мали. Але потім це хотів використати майже весь світ", - наголосив Кучма.

За його словами, свого часу робилися спроби відкинути радянський період в українській історії, тепер намагаються зробити те ж саме з 10-ма роками незалежної України, залишивши тільки гучні скандали.

Він також відкинув заяви секретаря Ради національної безпеки та оборони України про те, що нібито він знав про здійснення записів у його кабінеті.

"Це абсурдно. Петро Порошенко заявив, що я нібито знав про записи, бо я давав доручення за підсумками розмов з людьми віч-на-віч майже дослівно, і складалося таке враження, ніби все записувалося. Просто у мене пам'ять дуже добра".

"Я дуже добре пам'ятаю, про що я з ким говорив, і цим пояснюється, чому я давав точні доручення за підсумками розмов", - зазначив Кучма.

Колишній президент України Леонід Кучма не виключає, що будуть з'являтися нові "фантастичні" записи Мельниченка, які будуть використовуватися вже проти нової влади.

"Я не виключаю, що з таким же успіхом можна далі друкувати фантастичні мої розмови з Ющенком, з Юлею Володимирівною, з Плющем і з багатьма політиками і використовувати вже проти нинішньої влади", - заявив Кучма.

На його погляд, "це бажання одних робити на цьому політику, інших - бізнес. Вже Березовський у цю гру включився. Я вважаю, що це спроба посіяти зерна ненависті та недовіри в Україні і до України".

Колишній президент також відзначив, що справа Георгія Гонгадзе стала занадто гучною для всього світу, і тому зрозуміле бажання нинішнього президента Віктора Ющенка "скоріше поставити в ній крапку".

Читайте також:

МАРЧУК ЗАПЕРЕЧУЄ, ЩО СЛУХАВ КУЧМУ

ПРОСЛУШКУ КУЧМИ ВЛАШТУВАВ МАРЧУК. У МЕЛЬНИЧЕНКА ЗАВЕЛИСЯ МІЛЬЙОНИ

Мельниченка обвинувачують, що він не писав Кучму. Це робило ФСБ або ЦРУ?

Мельниченко: "Березовський пропонував мені участь у розподілі мільярда $ за те, що відведе відповідальність від Кучми за справу Гонгадзе"

"Поведінка Мельниченка пояснюється його домовленостями в Москві, або він збожеволів"...


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua