Російській ТНК порадили ігнорувати погрози глави "Нафтогаза України"

Вівторок, 3 травня 2005, 17:33
Міністр палива й енергетики Іван Плачков закликає лояльніше ставитися до заяв глави "Нафтогаза України" Олексія Івченка про необхідність перегляду підсумків приватизації Лисичанського НПЗ.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" президент ТОВ "ТНК-ВР Україна" Олександр Городецький після спільної наради керівництва Мінпаливенерго і нафтових компаній.

"Ми це питання поставили міністру. Він нам порадив ставитися до слів Івченка як до його персональної думки, а не заяв відповідального (за приватизаційні процеси керівника)", - сказав Городецький.

Як повідомлялося, Івченко раніше заявляв, що НАК буде домагатися повернення в державну власність майнового комплексу ВАТ "Линос".

Він відзначав, що 70%-вий пакет акцій ВАТ "Линос", яке володіло на момент продажу майновим комплексом Лисичанського НПЗ, був проданий за $9 млн., тоді як вартість цього комплексу складала $1,5 млрд.

В даний час експлуатантом (на підставі договору оренди) нафтопереробних потужностей Лисичанського НПЗ є ТОВ "Линос", а самі ці потужності знаходяться у власності ЗАТ "ЛИНИК", що входить у групу компаній міжнародного холдингу ТНК-BP.
powered by lun.ua