Омельченко повернеться в Єдність?

Субота, 2 липня 2005, 18:03
Центральна рада партії "Єдність" вирішила переглянути питання членства в партії міського голови Києва Олександра Омельченка.

Про це заявив у суботу новообраний голова партії "Єдність" Володимир Яловий.

Що стосується членства Омельченка в "Єдності", то Яловий зазначив, що воно "призупинене" в первинній організації згідно з його заявою. Водночас він додав, що центральна рада просила переглянути первинну організацію ситуацію з членством Омельченка.

Говорячи про шанси Омельченка на посаду мера без підтримки нової влади, Яловий наголосив, що шанси Омельченка "найвищі, незважаючи на підтримку чи непідтримку"

Відповідаючи на на питання журналіста, чи можлива співпрація Партією регіонів, СДПУ(о) та КПУ на виборах мера, Яловий не виключив цього.

"Я висловив думку, що ми загалом готові до співпраці з усіма партіями, що підтримують програму Ющенка. Але що стосується виборів на місцях, то не виключена співпраця і з тими силами, які ви назвали", - зазначив Яловий.

Говорячи про напрямки діяльності партії, Яловий відзначив розвиток місцевого самоврядування, зокрема внесення пропозицій по адміністративно-територіальній реформі.

При цьому він, як і Омельченко, висловив невдоволення щодо того проекту реформи, який існує зараз.

Українська правда

Читайте також:

Яловий змінив хворого Омельченка в партії і хоче піти замість жінки
powered by lun.ua