Червоненко скасовує одержавлення інтернету

3 перегляди
Понеділок, 8 серпня 2005, 12:30

Мінтрансзв’язку проводить процедуру скасування наказу "Про затвердження порядку проведення державної реєстрації електронних інформаційних ресурсів".

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Як відомо, наказ передбачав необхідність реєстрації Інтернет-ресурсів і викликав хвилю невдоволення в Інтернеті. Після цього дія наказу була зупинена.

Загалом, спеціально створена Міністром транспорту та зв’язку Євгеном Червоненком робоча група пропонує скасувати 27 та внести зміни до 57 регуляторних актів, які регулюють галузі транспорту та зв’язку, зазначає прес-служба відомства.

Робоча група також розробила низку наказів на виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про встановлення повноважних органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо врегулювання цін і тарифів".

Постановою децентралізується функція регулювання цін і тарифів на перевезення внутрішньо обласного, міжміського та приміського сполучення.

Відповідно, Мінтрансзв’язку передає повноваження щодо встановлення цих тарифів Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним та Київській міській державним адміністраціям. 5 наказів уже направлені на державну реєстрацію до Мін'юсту, ще 7 проектів наказів – на погодження до облдержадміністрацій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua