Луценко за допомогою розвідки провів кадрові чистки

Вівторок, 4 жовтня 2005, 13:02

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко оголосив про звільнення близько двох десятків працівників столичної міліції.

Про це він повідомив після підсумкової колегії у МВС за 9 місяців поточного року у вівторок.

"Є декілька десятків столичних міліціонерів, які відповідають за порядок на території, полі, як ми кажемо, будуть до кінця тижня, згідно з наказом, звільнені із займаних посад", - сказав Луценко.

За словами міністра, такі ж висновки за підсумками наради були зроблені щодо керівництва столичної міліції.

Зокрема, він повідомив про намір звільнити одного начальника районного управління МВС в місті Києві, командира підрозділу "Беркут", трьох заступників районних управлінь МВС, а також "десятки функціонерів нижчого рівня".

Луценко повідомив, що за його наказом було сформовано спеціальну групу з працівників департаменту внутрішньої безпеки з інших регіонів України, які разом з працівниками розвідки "перевіряли ситуацію в Києві". "Ці люди, просто заїхали і дивилися на стан справ очима киян".

Луценко також оголосив про звільнення або пониження у посадах двох заступників керівника столичного ДАІ, чотирьох командирів батальйону ДПС, трьох начальників районного ДАІ та п’яти керівників МРЕО. "Я не рахував спеціально, скільки людей постраждало. Але розмова була достатньо принциповою".

Луценко також повідомив про "останнє, але не китайське попередження" керівництву київського УБОЗУ, яке до 15 листопада має відзвітувати про результати своєї діяльності.

"Я спокійна і миролюбна людина, але коли даю слово президенту про наведення порядку у цій галузі, то мушу робити все", - сказав Луценко.

За словами міністра, "на польовому рівні міліція почала діяти старими методами".

"Сьогоднішня подія – це застереження всім, хто думає, що можна говорити одне по телевізору, а інше робити на Окружній, чи на базарі, чи у підземному переході. Я розумію, що мені на всіх не вистачить ні розвідки, ні внутрішньої безпеки, але ніхто не убезпечений від звільнення від займаної посади, якщо займається діями, які ганьблять міліцію", - сказав Луценко.

Раніше Луценко, відкриваючи нараду зазначив, що поновилася стара система хабарництва на низовому рівні. "Рукою, в яку вкладено хабар, честь не віддають", - зазначив міністр.

Водночас, Луценко підкреслив наявність серйозних змін у роботі, зокрема, столичної міліції: "Я вважаю, що ми можемо чесно дивитись в очі киянам і сказати, що дарма міліція хліб не їсть".

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!