Кінах покарає тих, хто налякав інвесторів

Субота, 8 жовтня 2005, 16:01

У середині жовтня відбудеться засідання Ради національної безпеки й оборони, на якому буде розглянутий стан справ в економіці України.

Про це заявив секретар РНБО Анатолій Кінах на спільному засіданні правління Українського союзу промисловців і підприємців і Ради Федерації роботодавців України в суботу в Києві.

"У середині жовтня за узгодженням із президентом буде проведене засідання РНБО, на якому буде розглянутий реальний стан справ в економіці держави, і будуть ухвалені рішення щодо виходу із кризи", - сказав Кінах.

За його словами, РНБО також найближчим часом розгляне питання боротьби з корупцією й захисту прав власності в Україні. Питання по протидії корупції планується розглянути в жовтні.

Відповідаючи на запитання, чи є документи, що свідчать про те, що в корупційних діях були задіяні екс-секретар РНБО Петро Порошенко, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, і чи будуть вони запрошені на засідання РНБО, як у п'ятницю пообіцяв президент Віктор Ющенко, Кінах сказав:

"Таких документів ми ще не бачили. Ми працюємо з тими матеріалами, які нам дає Генеральна прокуратура й інші правоохоронні органи".

Кінах відзначив також, що має намір наполягати на залученні до відповідальності посадових осіб, які винні в погіршенні інвестиційного клімату в Україні.

Він повідомив, що інформація, на базі якої були скасовані умови роботи інвесторів у вільних економічних зонах, не відповідала дійсності.

"Я буду наполягати, щоб відповідні посадові особи були покарані за дезінформацію як президентові України, так і створення проблем по залученню інвестицій", - сказав Кінах.

Разом з тим він відмовився назвати прізвища тих, хто винний у погіршенні інвестиційного клімату в Україні, пославшись на презумпцію невинності й на те, що "всі ці люди перебувають на посадах".

Кінах повідомив, що питання про поліпшення інвестиційного клімату в Україні буде розглянуте на одному із засідань РНБО.

Він також сподівається, що президент на цьому тижні затвердить нову структуру апарату й положення про РНБО.

За його словами, він запропонував президентові скоротити апарат РНБО на 15%.

Говорячи про повноваження РНБО, Кінах відзначив, що сьогодні в РНБО "повноважень більше ніж достатньо". Він підкреслив, що зі свого боку зробить все, щоб "істотно зміцнити авторитет, довіру й повагу до такого органа як РНБО".

За його словами, у цей час відпрацьовується регламент взаємодії РНБО із секретаріатом президента й Кабінетом міністрів.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua