Ющенко поставив Тимошенко між Єхануровим і Морозом

П'ятниця, 5 травня 2006, 12:23

Президент Віктор Ющенко в п'ятницю проведе зустрічі з лідером БЮТ Юлією Тимошенко, лідером СПУ Олександром Морозом і уже відбулася зустріч із прем'єром Юрієм Єхануровим.

Про це повідомила пресс-секретарь глави держави Ірина Геращенко на брифінгу в п'ятницю.

За словами Геращенко, ці зустрічі відбудуться у форматі тет-а-тет. Так, уже в п’ятницю зранку відбулася зустріч президента з Єхануровим. На 12:00 у секретаріаті президента запланована зустріч глави держави з Тимошенко, а на 13:00 – з Морозом.

Основною темою бесід з лідерами партій буде політична угода і ряд зовнішньополітичних і внутрішньополітичних питань, зокрема, соціально-економічна ситуація.

Геращенко підкреслила, що президент дотримується того принципу, що опозиція може бути до влади, але не до України, тому він має намір зустрітися з усіма лідерами як потенційної парламентської більшості, так і потенційної парламентської опозицій.

Разом з тим, відповідаючи на питання журналістів, чи має намір Ющенко зустрічатися з лідером Компартії Петром Симоненком і лідером Партії регіонів Віктором Януковичем, Геращенко сказала, що президент має намір з ними зустрітися, але у п’ятницю в нього дуже напружений графік роботи.

Однак, пізніше Геращенко повідомила кореспондентам, що Ющенко прийняв рішення провести в п'ятницю зустрічі з лідерами всіх політичних сил, що перемогли на виборах. Тому його зустрічі з Януковичем і Симоненком усе-таки відбудуться.

Лігаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!