Пастора Черновецького не пустили до Росії, бо побоялися його проповідей?

1 перегляд
Четвер, 1 червня 2006, 16:19

Пастор Посольства Божого Сандей Аделаджа вважає, що російська влада не пустила його до країни через релігійні переконання.

"Коли я приїхав мене в Москву не пустили без пояснення причин. Працівники митниці чемно пояснили мені, що "начальство не пускає", - сказав Аделаджа на прес-конференції у четвер.

Як відомо, у середу Аделаджа не пустили на територію Росії, де він збирався взяти участь у шоу Андрія Малахова "Нехай говорять".

За словами пастора, за офіційною версією російських прикордонників, в’їзд йому було заборонено, через те що він нібито приїхав "не брати участь у програмі, а проповідувати".

"Російські протестанти вважають, що Росія зараз намагається знайти виправдання за свій промах поразку в Україні", - сказав Аделаджа, маючи на увазі поразку російських політтехнологів під час виборів президента України у 2004 році.

"Вони знайшли добре виправдання - "сектанти захопили Україну, загіпнотизували людей, тому сталася помаранчева революція. Помаранчева революція не волевиявлення народу, а вплив сектантів", - додав він, зазначивши, що документальний фільм з відповідним змістом продемонструвала нещодавно російська телекомпанія НТВ.

Після всього, за словами Аделаджи, російський журналіст Малахов запросив його в свою програму для висвітлення позиції іншої сторони, оскільки в фільмі її не було.

Аделаджа також повідомив, що все одно має намір взяти участь у програмі Малахова.

"По приїзді в Україну мені зателефонував Малахов і його редакція, і вони клянуться, що вони все одно зроблять все, щоб я приїхав ще раз на їхню програму", - сказав пастор.

Разом з тим, Аделаджа припускає, що до Москви його могла не пустити ФСБ, предає УНІАН.

“Я думаю, що це ФСБ. Я не знаю, я не переконаний, але я так думаю, тому що ФСБ має великий вплив в Росії до цього часу.”

Українська правда, УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua