Регіони чекають, поки Тимошенко підгонить "Феррарі"

1 перегляд
Середа, 5 липня 2006, 14:14

Партія регіонів не має наміру йти на компроміси в питаннях розподілу парламентських комітетів.

Про це в середу заявив один з лідерів Партії регіонів Євген Кушнарьов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, лідер БЮТ Юлія Тимошенко висловила співчуття з приводу того, що парламентарії втягли президента Віктора Ющенка у свої "розборки".

У зв'язку з цим Тимошенко запропонувала усе погодити всередині парламенту, а потім йти до президента, щоб він "освятив своєю присутністю" прийняте рішення.

У той же час Кушнарьов підкреслив, що Партія регіонів не готова до компромісу: "Компроміс один - вони (коаліція) погоджуються з нашими умовами, а ми не оголошуємо голодування".

За його словами, представники парламентської коаліції діють за відомим принципом: обіцяти, але не одружуватися, повідомляє Ліга.

"Вони нам готові пообіцяти усе, що завгодно - і "Феррарі" найсучаснішої марки вчора обіцяла нам Юлія Володимирівна", - почав Кушнарьов.

Зокрема, він розповів, що у вівторок під час розмови про розподіл парламентських комітетів Тимошенко сказала, що всі комітети дістануться парламентській коаліції, а опозиції - 5-6 комісій з контролю зі спеціальними повноваженнями.

При цьому, за словами Кушнарьова, Тимошенко використовувала алегорію, мовляв, ми вам пропонуємо "Феррарі" найсучаснішої марки, а ви хочете, як і раніше, їздити на велосипеді.

"Я їй на це відповів: Юліє Володимирівно, ваш "Феррарі" поки тільки у вашій багатій уяві, а велосипед стоїть поруч, а їхати треба завтра", - сказав Кушнарьов.

"От коли ви підгоните ваш "Феррарі" сюди, під будинок, ми пересядемо із задоволенням з велосипедів. Так що давайте. Але немає "Феррарі"-то, немає", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua