Ющенко готується поговорити з депутатами про головне

Середа, 6 вересня 2006, 21:45

Позачергове послання президента Віктора Ющенка до Верховної Ради буде присвячено внутрішньому і зовнішньому положенню України в сфері національної безпеки.

Про це йдеться у відповідному указі президента, розміщеному на офіційному інтернет-сайті президента, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Таке рішення ухвалено "з метою визначення стратегічних цілей і основних задач державної політики національної безпеки України, принципів і засобів забезпечення захищеності життєво важливих інтересів особистості, суспільства і держави від зовнішніх і внутрішніх погроз в умовах реалізації політичних рішень, пов'язаних з конституційними змінами і необхідністю досягнення національної єдності".

Крім підготовки позачергового послання до Верховної Ради, своїм указом президент доручає визначити Стратегію національної безпеки України.

У посланні мають бути відбиті питання внутрішнього і зовнішнього середовища формування національних інтересів України.

При підготовці послання необхідно врахувати питання ресурсного забезпечення виконання основних задач держполітики нацбезпеки; принципи і механізми державного і громадського контролю за реалізацією Стратегії національної безпеки України.

Керівництво підготовкою проекту послання президента до парламенту покладено на виконуючого обов'язки секретаря Ради національної безпеки й оборони Володимира Горбуліна.

Він має подати проект послання до 31 жовтня 2006 року.

Організаційно-методичне забезпечення підготовки проекту послання покладено на апарат РНБО.
powered by lun.ua