Ющенко вирішить долю Єханурова 11 вересня

Четвер, 7 вересня 2006, 12:51

Глава Секретаріату президента Олег Рибачук прогнозує, що після 11 вересня Віктор Ющенко вирішить, на які посади призначити екс-прем'єра Юрія Єханурова, екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника й екс-міністра економіки Арсенія Яценюка.

Про це він повідомив журналістам в Алушті, передає Обком з посиланням на Українські новини.

Рибачук сказав, що загалом Ющенку запропоновано близько 15 кандидатур на посади в Раді національної безпеки й оборони й у секретаріаті.

"Учора в мене була нарада з президентом, ми розглянули близько 15 кандидатур. Понад годину йшла розмова, президент попросив підготувати відповідні укази", - сказав він.

"Швидше за все, десь у понеділок у президента має відбутись зустріч. Він хотів би зустрітися з усіма кандидатами на посади й до РНБО, і в Секретаріат президента, і, можливо, вже в понеділок буде ясно", – сказав Рибачук.

За його словами, зараз президент узяв перерву, щоб обміркувати роль і місце кожного учасника його команди.

Рибачук знову підкреслив, що ці призначення направлені на підвищення інтелектуального потенціалу і секретаріату, і РНБО.

Як повідомлялося, секретаріат має намір запропонувати роботу Яценюку, Єханурову, Пинзенику й іншим членам команди президента, що не одержали посади в структурах виконавчої влади.powered by lun.ua