Луценко не думає, що "регіонали" замовили Єрохіна

Четвер, 7 вересня 2006, 19:08

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сумнівається в причетності депутата з Партії регіонів до вбивства полковника міліції Романа Єрохіна.

Про це він заявив у четвер журналістам, коментуючи інформацію ЗМІ про те, що замовником убивства полковника міліції Романа Єрохіна, крім депутата з БЮТ, може бути і депутат з Партії регіонів.

"В Інтернеті багато емоцій, версій, інколи бруду і відволікаючого диму... В Інтернеті з'являється багато інформації, але зараз тривають оперативно-слідчі дії, які обов’язково виведуть на вбивцю", - сказав Луценко.

Він також заявив, що головною його метою як міністра є виявлення замовника цього злочину.

"Всі інші версії – хто був він (Єрохін), як він працював, з ким він був знайомий - є другорядними", - додав міністр.

"Я хочу, щоб працівники міліції були впевнені, що борючись зі злочинцями, вони надійно захищені, і в разі, якщо негідники посягають на їх життя, під якими б великими політичними дахами вони б не ховалися, і які б версії не роздмухував інтернет", - наголосив Луценко.

Як відомо, Єрохін займався розкриттям злочинів, пов'язаних з діяльністю конвертаційних центрів. 11 серпня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про викрадення Єрохіна і висловив думку, що в цій справі замішані представники Верховної Ради.

Єрохін в Управлінні по боротьбі з економічною злочинністю Донецької області спеціалізувався на економічних злочинах та розслідував справи про конвертаційні центри, які відмивають значні суми грошей. Потім його було переведено до Києва.

Труп Єрохіна було знайдено у серпні на території Київської області з восьма вогнепальними пораненнями.

Українська правдаpowered by lun.ua