Ющенко сказав "Нашій Україні" налаштовуватися на переговори

Четвер, 2 листопада 2006, 16:03

Президент Віктор Ющенко підкреслює необхідність погодженої позиції фракції "Наша Україна" у Верховній Раді.

Про це він заявив у четвер на зустрічі з членами фракції "Наша Україна" у секретаріаті президента, повідомляє Обком із посиланням на УНІАН.

"Логіка спільних дій, погоджених дій – я думаю, це те ключове, що повинно бути", – сказав Ющенко.

При цьому він відзначив: "Я думаю, ви прекрасно розумієте, наскільки неприпустимі сепаратні рішення, і коли ми говоримо про блок політичних сил і якихось сепаратних домовленостей щодо підтримки тих чи інших питань або блокування тих чи інших людей".

За словами Ющенка, від того, чи буде позиція фракції з тих чи інших питань погодженою, буде залежати і міць самої фракції, і розуміння цілей, які вона переслідує, а також методів, якими вона їх досягає.

Президент відзначив, що блок "Наша Україна" був, є і завжди буде тією політичною силою, яка відстоює українську демократію.

"Незважаючи на всі обставини, що складаються в команді наших попередніх партнерів, діалог із провладними силами, незважаючи на всі складності, я переконаний, що на порядку денному найоригінальнішим стоїть питання: чи вдасться сьогодні створити те розуміння політичних сил, що представляють східні і західні регіони України, чи буде продовжуватися те, що було в попередні 14 років?", – сказав Ющенко.

Відзначивши, що він розуміє деяких депутатів, серця яких переповнені почуттям того, що формувати якусь перспективу подальших переговорів не є можливим, Ющенко підкреслив, що з іншого боку питання діалогу, питання формування спільної позиції хоча б з ключових пріоритетів, повинно бути завжди актуальним у відносинах "Нашої України" з будь-якою політичною силою.

Торкаючись питання останніх змін в Кабінеті Міністрів, Ющенко зазначив:

"Те, що відбувається сьогодні в складі уряду, безумовно, викликає багато питань, і політичних, і морально-етичних", – сказав Ющенко, наводить слова президента прес-служба президента.

У цьому контексті він зазначив, що люди, які приходять в уряд, "повинні мати нове обличчя, незалежно від того, про який колір політичного прапора йдеться".

Як відомо, президент Ющенко є почесним головою партії "Народний Союз "Наша Україна".

powered by lun.ua