Ющенко дав Януковичу комплексне завдання

Вівторок, 7 листопада 2006, 16:25

Президент Віктор Ющенко виступає за комплексний підхід до зміни закону про господарські товариства.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції на Рівненщині, відповідаючи на запитання щодо ветування законопроекту "Про господарські товариства", повідомила прес-служба президента.

Ющенко нагадав, що в понеділок в парламенті знаходиться низка пропозицій щодо змін до закону про господарські товариства – в тому числі, внесених Фондом держмайна та опрацьованих попереднім складом Верховної Ради.

Однак, відзначив він, запропоновані поправки не були враховані у новій редакції закону, прийнятій ВР 19 жовтня 2006 року. Натомість йдеться лише про зменшення кворуму для проведення загальних зборів господарських товариств".

Мені б хотілося, щоб і Віктор Федорович [Янукович], і уряд, і ті ділові кола, які мають, безумовно, великий інтерес до зміни, модернізації основ відносин держави із суб’єктами господарювання, підійшли до цього питання комплексно", – сказав Ющенко.

При цьому він підкреслив, що йдеться не лише про формальні зміни певних процедур, а й про зміни основ кадрової та економічної політики зазначених підприємств.

За умови комплексного підходу до вдосконалення закону президент готовий бути "партнером та союзником".

"Якщо обмежитися тільки цією поправкою (щодо зборів), то можуть розтлумачити, що йдеться про перерозподіл корпоративного впливу на декілька підприємств України певними політичними силами", – наголосив президент.

За словами президента, на сьогодні в Україні працює близько 1100 підприємств змішаної форми власності – адже йдеться також про об’єкти, в яких держава присутня через ФДМ, профільні міністерства, комунальне господарство.

Якщо держава виступає з ініціативою щодо змін в організації діяльності господарських товариств і починає їх із формальних речей – така політика "призведе до того, що рейдерські атаки будуть спрямовані на кожне підприємство змішаної форми власності", переконаний президент.

powered by lun.ua