Щербань знову може "злиняти" у Штати

Середа, 8 листопада 2006, 17:12

Після виїзду із США екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня жодних юридичних обмежень на його повернення в Америку не існує.

Про це заявив один з американських адвокатів Щербаня Хореа Мокану.

"Жодних юридичних обмежень на повернення Щербаня до США не накладалося. Усі справи на нього закриті, він може у будь-який момент подати заяву на отримання імміграційної або туристичної візи", - сказав адвокат.

Також він зазначив, що Щербаню не давали дозволу на "добровільну депортацію, оскільки для того, щоб його отримати, спочатку має бути виданий ордер про депортацію".

Зокрема, пояснив представник екс-губернатора, імміграційним судом міста Майамі жодні слухання з цього приводу не проводилися.

За словами адвокатів, Щербань звернувся до імміграційного суду США з проханням про добровільний виїзд після того, як найнята ним компанія "Diligence LLC" завершила розслідування з приводу звинувачень, висунутих йому.

"Як тільки Щербань дізнався про завершення розслідування і про те, що до нього більше немає запитань, він повідомив своїм адвокатам про бажання повернутися в Україну і відновити своє чесне ім'я", - заявили представники екс-губернатора.

За словами адвоката, імміграційний суд Майамі 31 жовтня 2006 задовольнив прохання Щербаня про добровільний виїзд, після чого той забрав свою заяву щодо отримання політичного притулку.

Також адвокат зазначив, що "Щербань ні від кого не переховувався у США, він перебував там відкрито і постійно повідомляв владу США про місце свого мешкання, а також з'являвся на всі судові слухання і всіляко сприяв розслідуванню, яке проводила компанія "Diligence LLC".

Українська правдаpowered by lun.ua