З Криму вижили міліціонера, який разом з Луценком заважав "алкоголікам"

П'ятниця, 2 лютого 2007, 13:31

Начальник Головного управління МВС України в Криму генерал-лейтенант міліції Володимир Хоменко подав рапорт про звільнення з органів внутрішніх справ.

Про це сам Хоменко заявив у п’ятницю на брифінгу в Сімферополі.

За словами Хоменка, він написав рапорт про звільнення з органів внутрішніх справ на ім`я міністра внутрішніх справ Василя Цушка.

"Я сьогодні прийняв таке рішення не за власним бажанням, а тому, що я не можу працювати в таких умовах - працювати не дадуть", - підкреслив Хоменко.

Хоменко нагадав, що після пропозиції до керівників УВС, що прозвучала на колегії МВС, написати рапорт про звільнення з посади, він відмовився це зробити, оскільки не бачив "достатніх на те підстав".

При цьому, як підкреслив Хоменко, він розумів, що в керівництві МВС "цього не пробачать" (відмову писати рапорт про відставку).

Після чого до Криму з Києва була направлена бригада з 14-ти чоловік для перевірки діяльності кримської міліції. Як підкреслив Хоменко, бригада виявила лише ряд недоліків "у обліково-реєстраційній діяльності" й, у цілому, в роботі міліції Криму.

За словами Хоменка, керівництво МВС неодноразово висловлювало претензії до нього стосовно того, що він не виїхав на один зі злочинів, скоєний 15 грудня в Сімферополі.

Разом із тим Хоменко підкреслив, що того дня були урочисті збори до дня міліції, в яких він брав участь. На місце злочину виїхав його перший заступник Василь Плав’юк у складі слідчо-оперативної групи. Сам Хоменко вже вранці 16 грудня провів нараду із цього приводу.

Говорячи про свою подальшу діяльність, Хоменко зазначив, що "він йде на пенсію, а там - як Бог дасть". При цьому він сказав, що без роботи, напевно, не залишиться. Хоменко не підтвердив інформацію ЗМІ, що надалі працюватиме в СБУ.

УНІАНpowered by lun.ua